Kilka słów o funkcjonalnościach platformy e-lexel

e-lexelZupełnie nowe systemowe rozwiązania dostępne dla prawników dzięki aplikacji e-lexel wprowadzają kompletnie nową jakość w zakresie zarządzania biurem porad prawnych czy tez kancelarią adwokacką dzięki przydatnym funkcjonalnościom podzielonym na kilka odrębnych, ale współpracujących ze sobą modułów.

Do typowej pracy biurowej, stanowiącej nieodłączny element funkcjonowania każdej kancelarii należy sporządzanie dokumentacji prowadzonych spraw, bieżące zarządzanie dokumentami oraz ich archiwizowanie. Tradycyjne archiwum to pomieszczenie z regałami wypełnionymi od podłogi do sufitu segregatorami. Tymczasem korzystając z modułu Archiwizacji Dokumentów można zorganizować archiwum elektroniczne: wygodne i nie zajmujące miejsca. Elektroniczne segregatory do przechowywania dokumentacji oraz interaktywne formularze tworzy się w module Zarządzanie Dokumentami. Umożliwia on uporządkowanie dokumentacji i swobodny dostęp do wirtualnych segregatorów.

Jednak aplikacja e-lexel to przede wszystkim nowoczesne narzędzie do komunikowania się z klientami. Moduł Komunikacja z Klientem umożliwia dostęp do dokumentacji spraw zarówno pracownikom, jak i klientom, wraz z opcją współdzielenia w czasie rzeczywistym przez kilka osób widoku dokumentu, co stanowi zupełnie innowacyjne rozwiązanie. Dostęp można uzyskać z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do sieci, w tym również telefonu komórkowego.

System automatycznie reaguje także w sytuacji, gdy dokumentacja zapisana w elektronicznym segregatorze zostaje zaktualizowana, wysyłając wiadomość e-mail lub SMS